Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /wyklady.edu.pl/config.php on line 5
wyklady.edu.pl
FAQ
 1. Czym jest serwis wyklady.edu.pl?
  Serwis edukacyjny wyklady.edu.pl gromadzi najlepsze dostępne wykłady, wygłoszone przez najwybitniejszych polskich profesorów. Serwis prezentuje wykłady ze wszystkich dyscyplin naukowych i grupuje je tematycznie oraz umożliwia błyskawiczne znalezienie interesującego zagadnienia.

 2. Jaki jest koszt dostępu do wykładów?
  Wykłady są i zawsze będą udostępniane bezpłatnie.

 3. Czy mogę oceniać wykłady?
  Przy każdym wykładzie wyświetlana jest ogólna ocena nadana filmowi przez użytkowników (średnia ocen). Informacje o ocenie są widoczne z prawej strony pod filmem. Obok napisu „Ocena” znajdują się gwiazdki, za pomocą których możesz ocenić wykład.

 4. Jak tworzą się rankingi na stronie wyklady.edu.pl?
  Użytkownicy serwisu mogą wystawiać oceny każdemu wykładowi. W ten sposób tworzą się rankingi (najwyżej oceniane wykłady, najczęściej oglądane, najpopularniejsi wykładowcy). Prezentujemy je w zakładce „Rankingi”.

 5. Co to są kursy?
  Każdy kurs to zbiór wykładów powiązanych ze sobą tematycznie. Kurs stanowi odrębną całość.

 6. Czy mogę zapisać wykłady, by powrócić do nich później?
  Tak – można kliknąć przycisk „Do obejrzenia”, który znajduje się pod wykładem lub przycisk „Do obejrzenia”, który pojawia się na miniaturkach wykładów. Wykład zostaje zapisany w zakładce „Do obejrzenia” w Twoim profilu. Uwaga – trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym, aby uzyskać dostęp do tej funkcji. Możesz także ocenić wykład klikając od 1 do 5 gwiazdek oraz udostępnić swoim znajomym na Facebooku lub Google+.

 7. Co to znaczy „Dodaj do teczki”?
  Funkcja „Dodaj do teczki” pozwala gromadzić wykłady,  które uznasz za interesujące. Wykłady dodane do teczki znajdują się w zakładce „Teczka”  w koncie zarejestrowanego użytkownika.

 8. Dlaczego warto stworzyć swój profil na stronie?
  Tak – własny profil na stronie pozwala na zapisywanie wykładów w stworzonej specjalnie dla każdego użytkownika teczce.

 9. Jak się zarejestrować?
  Naciśnij link „Załóż konto” w prawym górnym rogu strony. W tym miejscu są również linki do logowania, wylogowania oraz edycji swoich danych.

.